III. PORT.hu Bringaexpo – 2010.03.5-7.

By Karc • Feb 26th, 2010 • Category: Kis hírek / Cikkek / Beharangozók

Lassan elindul a visszaszámlálás, hiszen kevesebb, mint 2 hét múlva újra szárnyra kap a HUNGEXPO Budapesti Vásárközpont, az „UTAZÁS” kiállítással idén 33. alkalommal repülhetjük körbe akár 1 nap alatt a Földet. Március 5-7-ig az utazási ajánlatok krémjéből válogathatnak a pihenni vágyók, sőt további 6 kiállítás várja látogatóit ugyanitt, ugyanekkor.

A „Boatshow” a „Golf Expo”-val kiegészülve a luxus kedvelőit, míg a „II. Európai Leader Expo” a hagyományokhoz ragaszkodókat, a „III. PORT.hu Bringaexpo” a két ~, míg a „Karaván Szalon” a négy keréken közlekedőket invitálja egy kellemes túrára így tavasz elején. A csillogás, drágakövek szerelmeseit a „Karát Ékszer Sziget” csábítja el remekeivel.

A „Fesztiválok Éve” 2010, ezért az „UTAZÁS” kiállítás is ennek jegyében telik, a színpadon három napon keresztül zenés-táncos programok szórakoztatják a közönséget. Amikor a hangszerek és táncosok szusszannak, a Gulliver.hu bocsát rendkívüli utazási ajánlatokat árverésre. Csupán licitálnia kell, és álmai nyaralását áron alul szerezheti meg! A kiállítás szó szerint szárnyakat ad, hiszen a www.wiwair.com internetes portál dunakanyari sétarepüléseket sorsol ki a résztvevők közt minden nap!

Az „UTAZÁS” kiállítás tulajdonképpen egy óriási „szivárvány”. Megannyi ország, megannyi szín, megannyi kultúra. Kedvére válogathat a nemzetek és ajánlataik színes kavalkádjából. Ebben az évben Törökország élvez kitüntetett figyelmet, hiszen díszvendégként képviselteti magát a kiállításon, ígéretes úticélként pedig India mutatja be látványosságait a 3 nap alatt. Azokra is gondoltunk, akik külföld helyett inkább itthon pihennének. Magyarország rejtett és már feltárt kincseit vonultatja fel a szépszámú hazai vendéglátó, Pécs városa pedig „Európa kulturális fővárosa”-ként kiemelt helyet foglal el a kiállítók sokaságában.

A programok kellemes időtöltést garantálnak a család minden tagja számára. Látogasson Ön is el, és merüljön el a „szivárvány” varázslatos színkavalkádjában!

Bővebb információt a www.utazas.hungexpo.hu weboldalon talál!

Tagged as: ,

Karc is
Email this author | All posts by Karc

Leave a Reply